مجله رهام تک

پیشرفته ترین دزدگیر منزل چه برندی است؟

پیشرفته ترین دزدگیر اماکن

پیشرفته ترین دزدگیر چه برند و مدلی است؟چه نوع دزدگیری را خریداری کنیم؟دزدگیر منزل وسیله برای محافظت و جلوگیری از سرقت در اماکن گوناگون است که وقوع سرقت را از راه مختلف اطلاع رسانی می کند، بنابراین شما نیاز دارید دزدگیری تهیه نمایید که از کارایی آن اطمینان داشته باشید و شما را به دردسر نیندازد.در بازار انواع دزدگیر اماکن با برندهای گوناگونی وجود دارد که کار را برای انتخاب یک دزدگیر خوب دشوار می‌سازد. ما در این مقاله شما را با پیشرفته ترین برند دزدگیر منزل آشنا میکنیم.

دزدگیر منزل دارای ساده ترین تا پیشرفته ترین پنل ها مرکزی می باشند. در پنل های ساده اطلاع رسانی وقوع سرقت از طریق آژیر کشیدن و تماس گرفتن از خط تلفن شهری امکان پذیر است. اما مدل های پیشرفته دزدگیر منزل سیم کارتی و تلفن شهری هستند که وقوع سرقت را از طریق برقراری تماس و ارسال پیامک و آژیر کشیدن اطلاع رسانی می کنند.برای دانستن نکات مهم در خرید این محصولات مقاله دزدگیر منزل چی بخرم؟ میتواند نکات بسیار مهمی را به شما آموزش دهد.

در ایران برندهای گوناگونی از پنل های سیم کارتی تولید شده است که هر کدام از آنها دارای مشخصات فنی متفاوتی هستند .پیشرفته ترین دزدگیر منزل برند دزدگیر فایروال در ایران است. این شرکت دو پنل سیم کارتی F9وF10 را تولید و عرضه کرده است که جدیدترین مدل و پیشرفته ترین آن دزدگیر F10 فایروال است.

دزدگیر پیشرفته منزل

این دزدگیر منزل از طریق سیم کارت سرقت را با تماس گرفتن و ارسال پیامک و آژیر کشیدن اطلاع رسانی می‌کند. همچنین دارای اپلیکیشن مدیریت دستگاه از راه دور است که بدون نیاز به اینترنت و بر روی گوشی اندروید و ios می توان سیستم خود را فعال و غیرفعال کرد. این دزدگیر داری ۸ زون به صورت بی‌سیم و باسیم می باشد که دارای قابلیت پارتیشن بندی و نام گذاری هر زون به زبان فارسی و انگلیسی است.

ویژگی های یک دزدگیر منزل خوب و  پیشرفته

زمانی که زونی در این سیستم فعال گردد شماره زون و سنسور تحریک شده از طریق پیامک به مخاطب اطلاع داده می‌شود. در این سیستم شما می توانید هر زون را به پنج حالت :نرمال، تاخیری، ۲۴ ساعته،دینگ دانگ. و مخفی تنظیم کنید .دزدگیر اماکن فایروال انواع سنسورهای تشخیص مانند مگنت درب، سنسور لرزشی، چشمی مادون قرمز ،دتکتور دود را به صورت سیم دار وایرلس تولید و پشتیبانی می‌کند.

همچنین در مدل سنسور چشمی وایرلس ضعیف شدن باتری از طریق پیامک اعلام میگردد .از دیگر گزارش‌های کاربردی که باعث پیشرفته شدن این پنل شده است: اعلام هشدار در زمانهای قطع خط تلفن شهری ،فیوزAUX, باتری, اعلام شماره ریموت هنگام فعال و غیرفعال کردن، اعلام قطع و وصل برق شهری می باشد. که کلیه این گزارش ها از طریق تلگرام به چت شخصی و گروهی و ارسال پیامک شخصی به مخاطبین اعلام میگردد.

دزدگیر پیشرفته اماکن

از ویژگی خاص دزدگیر f10 فایروال وجود ۷ رله برای روشن و خاموش کردن لوازم برقی از راه دور و نزدیک است که به کمک سیم کشی از وسیله برقی مورد نظر تا رله پنل مرکزی با اپلیکیشن و ارسال پیامک از راه دور می توانید تا ۷ عدد لوازم برقی داخل منزل را خاموش و روشن کنید .پنل f10 فایروال دارای صفحه نمایش ال سی دی است که بر روی آن نمایش میزان آنتن‌دهی وضعیت خط تلفن ثابت، دمای محیط و تاریخو ساعت قابل مشاهده است.

در این گونه از دزدگیر های پیشرفته می‌توانید کنترل دستگاه را از طریق صفحه کلید دستگاه، ریموت کنترل ها ،نرم افزار و تماس با خط تلفن شهری و سیم کارت انجام دهید .کلیه امکاناتی که در دستگاه دزدگیر فایروال f۱۰ بازگو کرده ایم نشانه یک برند دزدگیر اماکن پیشرفته می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *