مجله رهام تک

بهترین جک پارکینگی خارجی چیست؟

بهترین جک پارکینگی خارجی

بهترین جک پارکینگی خارجی چیست؟ جک درب پارکینگ بهترین سیستم برای تردد راحت و آسان در پارکینگ‌های اماکن گوناگون است.انتخاب یک جک پارکینگی مناسب بستگی به عرض درب، وزن درب، و تعداد تردد روزانه دارد و برای داشتن محصول با کیفیت، طول عمر بالا و داشتن گارانتی و خدمات ،برندی که انتخاب می‌کنید نیز بسیار مهم است.

در زمینه تولید جک‌های پارکینگی کشورهای گوناگونی اقدام به کار کرده اند از جمله کشور خودمان ایران که باید بگوییم در این راه نیز بسیار موفق بوده و توانسته جک‌های پارکینگی خوب با کارایی و کیفیت استاندارد تولید کند. اما ما در این مقاله قصد داریم درمورد بهترین جک‌ پارکینگ خارجی به شما اطلاعاتی دهیم و شما را با برندهای خوب و خصوصیات و نوع عملکرد آنها آشنا کنیم.

قبل از شروع مقاله به این نکته توجه کنید که در برخی از سایت‌ها جک‌های برند ایرانی را به عنوان جک‌های پارکینگی خارجی معرفی کرده اند، مانند جک‌های سوزوکی، میلان، یال که این اطلاعات به هیچ عنوان درست نیست.در صورت تمایل به دیدن جک پارکینگی ساخت ایران و کشور های خارجی میتواند وارد لینک شوید.

بهترین برندهای جک درب پارکینگ خارجی

در خارج از ایران کشورهای مختلفی دست به تولید جک‌های پارکینگی زده اند که در این راه فقط تعدادی از این کشورها موفق بودند و محصولات آنها طرفداران میلیونی از سراسر دنیا دارند ،مانند کشور ایتالیا و آلمان .این دو کشور به خصوص ایتالیا مهد تولید جک‌های درب پارکینگی هستند که سالیان زیادی در این زمینه فعالیت کردند و از ابتدایی‌ترین و ساده‌ترین جک‌های پارکینگی تا پیشرفته‌ترین مدل‌ها را بسته به نوع نیاز متقاضی و تکنولوژی روز دنیا تولید و عرضه کرده‌اند.

بهترین کمپانی‌ها در ایتالیا که محصولات آنها طرفداران زیادی دارد و جک‌های پارکینگی با کیفیت و عالی تولید می‌کنند به ترتیب:
برند فک، کامه، BFT، نایس و در محصولات آلمان برند زومر می‌باشند.

جک پارکینگی خارجی BFT

جک پارکینگی ایتالیایی فک

شرکت فک در ایتالیا از قدیمی‌ترین کمپانی‌ها در این زمینه می‌باشد. تنوع محصولات این برند بسیار بالاست و انواع جک‌های الکترومکانیک و هیدرولیک را تولید می‌کند .بهترین جک پارکینگی این شرکت مدل فک ۴۱۲ با موتور الکترومکانیک است که جکی دو لنگه برای جابجایی عرض دو و نیم الی ۳ متر و وزن ۴۵۰ کیلوگرم در هر لنگ درب پارکینگ است .

قیمت محصولات فک نسبت به برخی از برندهای ایتالیایی مناسب تر است و شما بسته با نوع نیازتان از رنج قیمت متوسط تا بالا را در این برند پیدا میکنید.

جک کامه

جک درب پارکینگ ایتالیایی کامه

در ادامه مقاله بهترین جک پارکینگی خارجی باید گفت :کامه نیز یک برند ایتالیایی می‌باشد که خیلی قدیمی نیست اما از زمان شروع کار خود خوش درخشیده است و جک‌های بسیار قدرتمند برای درب‌های خیلی سنگین تولید می‌کند. رنج قیمتی محصولات این برند کمی بالاست بنابراین از جک‌های این برند برای مکان‌های خاص مانند محیط‌های صنعتی و کارخانه استفاده می‌شود. معروف‌ترین مدل این کمپانی مدل اکسوexo است که مکانیزم الکترومکانیک دارد که برای جابجایی هر لنگه درب پارکینگ تا 1000کیلوگرم میباشد.

جک درب پارکینگ ایتالیایی BFT

از دیگر محصولات قدیمی جک پارکینگی خارجی برند بی اف تی است. تنوع محصولاتش بسیار بالاست و جک‌های بازوی و ریلی در مدل‌های هیدرولیک و الکترومکانیک تولید می‌کند. موتورهای ریلی برای پارکینگ‌هایی استفاده می‌شود که درب فضای کافی برای باز شدن رو به داخل ندارد و باید به صورت کشویی جابجا شود.

از مدل جک‌های الکترومکانیک معروف این کمپانی که فروش و قیمت خوبی هم در ایران دارد جک‌های فوبوس،A25و A40 می‌باشد که به تازگی جک‌های مدل فوبوس این برند تولید نمی‌شود. این جک‌ها برای درب‌های دولنگه با تعداد تردد روزانه ۵۰ الی ۶۰ مرتبه در روز تولید شده اند و مدل A25 این جک برای درب‌های عریضتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جک درب پارکینگ ایتالیایی نایس

این برند جز پرطرفدارترین ، مورد استقبال‌ترین و بهترین جک پارکینگی خارجی در ایران است و مدل وینگو آن از محبوبیت خوبی برخوردار است. جک‌های وینگو نایس مکانیزم ماردونی و گیربکسی دارند و پرفروش‌ترین مدل آن نایس A60 وینگو می‌باشد که برای حداکثر توان جابجایی ۳۰۰ کیلوگرم در هر لنگه درب با حداکثر عرض دو و نیم متر به کار می‌رود و در انواع اماکن مسکونی، اداری، تجاری با تعداد تردد ۱۰۰ مرتبه در روز مناسب می‌باشد.

جک پارکینگی آلمانی زومر

شرکت زومر در آلمان تولید کننده انواع جک‌های بازویی، ریلی، موتورهای کرکره برقی و انواع سیستم‌های کنترل تردد پارکینگی می‌باشد و به دلیل قیمت‌های معقول و کیفیت خوب جز برندهای پرفروش به خصوص در ایران است.

در قسمت تولید جک بازویی تنوع زیادی در محصولات زومر دیده نمی‌شود معروف‌ترین مدل این کمپانی تویست ۲۰۰ آن است که موتوری الکترومکانیک دارد و درب‌های دولنگه با وزن ۴۰۰ کیلوگرم و عرض ۲ متر در هر لنگه را به راحتی جابجا می‌کند و به دلیل زاویه بازشوی بالایش که ۱۲۰ درجه است برای درب‌های رو به بیرون بازشو و حتی درب‌های تک لنگه با عرض و وزن متوسط نیز به کار می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *